Олімпійський тиждень у Добрянському ЗЗСО І-ІІІ ступенів

У Добрянському ЗЗСО l-lll ступенів 14 вересня відбулися інтелектуально – спортивні змагання між учнями нашого закладу під керівництвом педагога - організатора Казчук О.Р. та вчителя фізкультури Войтенка В.С. В змаганнях взяли участь учні 5-11 класів.

20:36 14.09.2023

Свято Першого дзвоника 2023

1 вересня 2023 року Добрянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів гостинно зустрів шкільну дітвору після тривалих літніх канікул. Особлива увага в цей день була до наших першокласників, яких цьогоріч у нас п'ятеро. Тож вітаємо усіх з початком нового навчального року і з Днем знань!

20:48 02.09.2023

Останній дзвінок 2022/2023 навчального року

7 червня в Добрянському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів зібрались учні, вчителі та гості школи, щоб урочисто завершити 2022/2023 навчальний рік. Останній дзвінок сповістив учнів про початок канікул, а для чотирьох одинадцятикласників розпочалась пора дорослого життя. Щасти вам, наші випускники!

22:05 07.06.2023

Міжнародний день захисту дітей

1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. Україна святкує його з 1998 року. Це нагода привернути увагу до питання захисту прав дітей, зокрема, передбаченого Конвенцією ООН про права дитини обов’язку держави, батьків та інших причетних до забезпечення їм безпечного життя в родині, хорошої освіти, своєчасного лікування, повноцінного дозвілля і відпочинку. В Добрянському ЗЗСО І-ІІІ ступенів цей день пройшов насичено та цікаво. Урочиста лінійка, конкурси, розваги, спортивні змагання, малюнки на асфальті, аромат духм'яної каші, звареної на вогні, не залишили нікого байдужим. Учні молодших класів здійснили екскурсію на молочнотоварну ферму ТОВ "Кищенці". Насамкінець всі діти отримали у подарунок морозиво.

21:08 01.06.2023

День Вишиванки

18 травня 2023 року учні та вчителі Добрянського ЗЗСО I-III ступенів долучились до Дня Вишиванки — міжнародного свята, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

21:17 19.05.2023

Безпечна дорога додому

17 травня 2023 року у Добрянському ЗЗСО I-III ступенів було проведено єдиний національний урок «»  з основ безпеки дорожнього руху  та попередження травматизму внаслідок дорожньо- транспортних пригод між усіма класними колективами.

21:23 17.05.2023

Світ захоплень моєї родини

12 травня 2023 року у Добрянському ЗЗСО  I-III ступенів відбулася виставка до Міжнародного дня родини «Світ захоплень моєї родини»  під керівництвом  педагога-організатора Казчук О.Р., на якій учні кожного класу представили вироби, створені дітьми та їх батьками.

21:12 12.05.2023

Конкурс асфальтового живопису «Ми за мир!»

4 травня у Добрянському ЗЗСО I-III ступенів було проведено конкурс асфальтового живопису «Ми за мир!» між усіма класними колективами. Під супровід  патріотичних пісень діти намалювали свої мрії про мир та висловили подяку нашим захисникам.

20:34 07.05.2023

Квіти для школи

Восени 2022 року Добрянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів взяв участь в акції "Flowers for school" (Квіти для школи) від благодійної організації з Нідерландів. Діти висадили їх на клумбі та доглядали за ними. Тепер весняні квіти радують погляд всіх учнів школи, а особливо учениць 5-11 класів, які їх висаджували.

19:52 28.04.2023

Чорнобиль – біль і трагедія українського народу

У Добрянському ЗЗСО I-III ст. 26 квітня,в день страшної трагедії на ЧАЕС, була проведена тематична виховна година «Чорнобиль – це долі урок…Трагедія, подвиг, пам'ять»  для учнів початкових класів.

20:42 26.04.2023