Міжнародний день захисту дітей

Дата: 01.06.2023 21:08
Кількість переглядів: 50

1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. Україна святкує його з 1998 року. Це нагода привернути увагу до питання захисту прав дітей, зокрема, передбаченого Конвенцією ООН про права дитини обов’язку держави, батьків та інших причетних до забезпечення їм безпечного життя в родині, хорошої освіти, своєчасного лікування, повноцінного дозвілля і відпочинку. В Добрянському ЗЗСО І-ІІІ ступенів цей день пройшов насичено та цікаво. Урочиста лінійка, конкурси, розваги, спортивні змагання, малюнки на асфальті, аромат духм'яної каші, звареної на вогні, не залишили нікого байдужим. Учні молодших класів здійснили екскурсію на молочнотоварну ферму ТОВ "Кищенці". Насамкінець всі діти отримали у подарунок морозиво.