Доступнісь закладу для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Відповідно до статті 20 Закону України «Про освіту» в закладі освіти частково створено умови для навчання осіб  з особливими освітніми потребами. Зокрема, школа розташована у двоповерховому приміщенні. Вхід до школи має низький поріг та широкі двері. Всі кабінети першого поверху пристосовані для пересування осіб з ООП. До спортивної зали та кабінетів на другому поверсі ведуть сходи, тому ця частина школи для осіб із ООП недоступна.

У кабінетах створюються всі умови для навчання осіб з особливими освітніми потребами відповідно до індивідуальної програми розвитку, враховуючи індивідуальні потреби та можливості кожної дитини.

Станом на 01 вересня 2023 року в школі немає дітей з особливими освітніми потребами та інклюзивних класів.