Чорнобиль – біль і трагедія українського народу

У Добрянському ЗЗСО I-III ст. 25 квітня під керівництвом педагога-організатора Казчук О.Р. було проведено тематичний  виховний захід «Чорнобиль – біль і трагедія українського народу» для учнів середніх та старших класів.

20:42 26.04.2023

Навчально-польові збори 2023

20 та 21 квітня в Добрянському ЗЗСО І-ІІІ ступенів пройшли навчально-польові збори випускників 11 класу, які завершують курс вивчення предмета "Захист України". Учні закріпили знання та навички з стройової підготовки, військової тактики, польової медицини та стрільби з пневматичної гвинтівки.

20:54 24.04.2023

Виставка «Великодній кошик»

У Добрянському  ЗЗСО I-III ст.з 10.04. по 14.04. відбулася  благодійна під керівництвом педагога-організатора  Казчук О.Р. Участь прийняли усі класні колективи. Поробки, малюнки  були  передані вчителькою-волонтеркою  Кондратюк  С.С.  нашим  мужнім захисникам.

21:51 17.04.2023

Всесвітній день казки

20.03.2023 року у Добрянському ЗЗСО I-III ст. відзначався Всесвітній день казки. Нажаль, проводили  його для наших 1-4 класів у бомбосховищі, але педагог-організатор Казчук О.Р., класні керівники Павлішина Л.П., Когут О.О., Деркач Г.Д., Гук В.О., сільський бібліотекар Смакоуз Т.Г. та завідуюча БК Гула О.М. не дали дітям сумувати, адже вони отримали море позитиву і усмішок від поставлених казок та вікторини «Моя найулюбленіша казка».

20:43 26.03.2023

Міжнародний день щастя

20 березня щорічно відзначають Міжнародний день щастя, добра. От і у  Добрянському ЗЗСО  I-III ст. було проведено акцію «День добрих сюрпризів». Кожний клас  написав одне з правил доброти і притримувався  його цілий тиждень. А ще  було запроваджено  від кожного учня школи  обвести свою долоньку та написати якусь добру справу, що зробив учень чи учениця і прикріпити до стенду. За найкращу  добру справу учні школи отримали невеличку смачненьку винагороду.

20:43 26.03.2023

Виставка креативних скарбничок

З 14.03 по 17.03.2023 року у Добрянському ЗЗСО  I-III ст. було проведено за участю класних колективів під керівництвом педагога-організатора Казчук О.Р. Дітки дуже старались та із задоволенням виготовили свої «фантастичні» скриньки. Власники найкращих креативних скриньок отримали  невеличкий солодкий подарунок.

20:38 26.03.2023

Вічне слово Тараса

9 березня 1814 року народився видатний український поет, прозаїк, драматург, художник, політичний і громадський діяч ТАРАС ШЕВЧЕНКО. Він був людиною універсальних обдарувань та інтересів. Все його життя і творчість були присвячені українському народу. Поет мріяв про ті часи, коли його країна буде незалежною суверенною державою, коли в Україні шануватимуться мова, культура та історія народу. З нагоди дня народження Тараса Шевченка в нашій школі було організовано книжкову виставку "..."

18:32 13.03.2023

Свято 8 Березня «Шануймо жінку»

За участі педагога-організатора Казчук О.Р. та усіх класних колективів  Добрянський ЗЗСО I-III ст.відзначив Міжнародний жіночий день 8 Березня конкурсною програмою « Міс Весняночка». Було створено дві команди з дівчат, які й брали участь у різноманітних розважальних конкурсах. Діти розважилися, розвіялися від постійної напруги і хвилювань під час воєнного стану в нашій країні, в цьому допомогли й наші вчителі. Всі учасниці були нагороджені грамотами.

14:24 09.03.2023