Осінній челендж

Дата: 03.11.2023 20:10
Кількість переглядів: 31

Осінь - дивовижна пора року, яка вносить гармонію та різноманіття у повсякденність. Учні Добрянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів вирішили внести невеличкі зміни з 1 листопада, запровадивши "Осінній челендж". Кожного дня ,по можливості, здобувачі освіти нашого закладу та  всі працівники  школи мають до школи приходити у відповідному одязі:
2 листопада - в одязі у клітинку, 3 листопада - в одязі у смужку, 6 листопада - в одязі стилю Барбі і Кена, 7 листопада - в біло-чорному стилі, 8 листопада - в одязі з квітами, 9 листопада - у різних шкарпетках, 10 листопада - в одязі стилю 80-х років, 13 листопада - з креативною зачіскою, 14 листопада - в одязі з елементами фруктів чи овочів, 15 листопада - в одязі ділового стилю, 16 листопада - прийти на уроки з улюбленою іграшкою, 17 листопада - в одязі спортивного стилю.