Подарунки для захисників

Дата: 11.10.2023 20:07
Кількість переглядів: 21

Саме завдяки нашим мужнім бійцям у нас є надія на  майбутнє. Одним із них являється і наш односельчанин Деркач Микола Анатолійович. І тому 11 жовтня у Добрянському ЗЗСО І-ІІІ ступенів було організовано пед-організатором Казчук О.Р. та нашою волонтеркою Кондратюк С.С. збір сухпайка від усіх працівників нашого закладу та наших вихованців для мужнього Захисника Деркача Миколи та його побратимів.
Адже своєю відданістю, силою духу, відважністю наші воїни -захисники відстоюють на фронті нашу свободу та волю.Тож учні нашої школи передали невеличкий збір необхідних продуктів та засобів гігієни.
Бажаємо доброго здоров'я, благополуччя, сил, терпіння, стійкості, сміливості, хоробрості, одним словом: Всіх земних благ і ПЕРЕМОГИ!