День Збройних сил України

Дата: 07.12.2023 19:10
Кількість переглядів: 11

6 грудня відзначають День Збройних сил України. Аби привітати наших сміливих та мужніх захисників, вихованці Добрянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів та всі його працівники проявили свою турботу та піклування у благодійній акції "Миколайчик для захисника", де було зібрано безліч солодощів для поранених воїнів та власноруч зроблено учнями обереги для військових,що проходять реабілітацію в Уманському госпіталі. Самоврядування школи: Костянтин Козак     ( президент школи) та Майя Ворона (голова господарсько- трудової комісії) проявили ініціативну особисто вручити солодкі подарунки від Миколая пораненим захисникам та висловити слова щирої подяки за мирне небо над головою й найкращі побажання в цей день.