День Українського Добровольця

Дата: 15.03.2024 15:52
Кількість переглядів: 13

14 березня 2024 року в День Українського Добровольця завітали представники Маньківського центру соцпослуг до нашого навчального закладу із вітальною програмою для дітей військовослужбовців, де дали можливість дітям познайомитися із китайським чаюванням, поливання Будди і голосного сьорбання. Цікаво, пізнавально...та головним атрибутом чаювання було загадування бажання бути багатим і дуже багатим, та найголовніше закінчення війни і повернення додому татусів.
Далі відбувся танцювальний флешмоб з "Дівчиною - весною ", яка зарядила позитивом  наших вихованців від малого до великого. Потім ігри, вручення подарунків, які передав Антон Яценко та Маньківський центр Соцпослуг. В кінці невеличке пригощання піццею, цукерками, фруктами. Діти отримали масу задоволення, чекаємо на  цікаві зустрічі ще! Дякуємо ЗСУ за можливість навчатись, працювати, радіти кожній хвилині життя!