Тиждень сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності

Дата: 19.03.2021 18:48
Кількість переглядів: 86

Напевно кожен погодиться із твердженням ,що найцінніше, що має людина – здоров’я.
Тому з метою популяризації серед учнів здорового способу життя, виховання культури безпечної життєдіяльності, профілактики травматизму, отримання вмінь і практичних навичок, а також з метою формування свідомого та відповідального ставлення до особистої та колективної безпеки в школі проходив Тиждень сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності. У закладі було проведено виховні заходи, організовано виставку дитячих малюнків «Абетка здоров'я», конкурс колажів «Здорова нація - майбутнє України». В перший день було ознайомлено учнів та вчителів з планом проведення Тижня, оголошено конкурс малюнків та колажів.  Учні школи мали можливість послухати бесіди та інформаційні хвилинки на тему: «Життя і здоров’я – найцінніша скарбничка людини та дитини». Діти із задоволенням брали участь у всіх заходах, так учні 8-10 класів продемонстрували свої знання про негативний вплив шкідливих звичок під час проведення анкетування «Що я знаю про шкідливі звички?» .
Наші школярі здобули нові знання та навички безпеки життєдіяльності. А найголовніше – розуміння необхідності вести здоровий спосіб життя, відповідально ставитися до власного фізичного та психічного здоров’я.