A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Добрянський заклад загальної середньої освіти І-ІII ступенів
Маньківської селищної ради Черкаської області

Новини

Дата: від до Скинути

День розмальовки

Учні початкових класів Добрянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів взяли активну участь у відзначенні 6 травня Дня розмальовки.  Діти мають змогу завдяки розмальовкам розвивати дрібну моторику, посидючість, уважність. За допомогою розмальовки вчаться штрихувати в одному напрямку, не виходячи за лінії, самостійно обирають з якого елементу почати, який колір обрати, чим розмальовувати. А розмальовки зараз різні: для роботи олівцями, фарбами, фломастерами і навіть водою. Такий захоплюючий вид роботи подобається всім діткам.

21:14 06.05.2021

Чорнобильська трагедія - біль України

26 квітня 1986 року чорною та гіркою увійшла ця дата в історію людства. На благодатній землі українського Полісся, майже в центрі Європи, за 110 км від столиці України Києва, сталася аварія, яку обгрунтовано вважають найбільшою в світі техногенною і екологічною катастрофою. Ось уже 35 років ця невигойна рана ятрить українську землю. І тому в Добрянському ЗЗСО І-ІІІ ступенів саме 26 квітня день розпочався із хвилини пам'яті героям Чорнобиля. У 1 та 2 класах була проведена година скорботи "Чорнобильська трагедія - біль України". Відбувся перегляд казки "Про Чорнобиль".  Організовано читання віршів "Чорнобиль! Ти в моїй душі!"

20:29 28.04.2021

Міжнародний День Землі

22 квітня на планеті відмічається Міжнародний День Землі, покликаний об'єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища, нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна й має потребу в турботі й захисті. Міжнародний день Землі – свято чистої Води, Землі і Повітря. День нагадування про страшні екологічні катастрофи, день, коли кожна людина може задуматися над тим, що він може зробити у вирішенні екологічних проблем, поборовши в собі байдужість. Цей день покликаний об’єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища. У цей день кожен мешканець планети може зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища: очистити від сміття прилягаючі території, висадити хоча б одне дерево Отож, і учні Добрянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів взяли участь у святкуванні Міжнародного Дня Землі. В школі відбувся конкурс екологічних плакатів(5-10 класи) та малюнків (1-4 класи) «Збережемо нашу Землю! ».

21:20 22.04.2021

Весняне прибирання пришкільної території

Триває весна, прийшла тепла пора. Учні Добрянського ЗЗСО І-ІІІ здійснили весняне прибирання пришкільної території. У супроводі класних керівників  діти взялися до робочого інвентарю та з ентузіазмом почали прибирати торішнє листя й траву. Кожен учень розуміє, що наша школа – їхня друга домівка, тому щиро прагне зробити  територію школи чистою та доглянутою. Спільна праця на свіжому повітрі об’єднує дитячий колектив у міцну дружню команду. Під час такої суспільно-корисної праці вихованці школи вчаться дбати про довкілля та допомагати один одному.

20:11 13.04.2021

День авіації і космонавтики

12 квітня весь світ відзначає День авіації і космонавтики — пам’ятну дату, присвячену першому польоту людини в космос. Це особливий день — день тріумфу науки і всіх тих, хто сьогодні трудиться в космічній галузі. Учні початкової школи Добрянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів долучилися до святкування.  Перший поверх був оформлений яскравими малюнками та творчими виробами на тему «День космонавтики», створені руками дітей.

20:08 13.04.2021

Флешмоб "Жити активно - це позитивно"

Не можна не відзначити все зростаючий останнім часом інтерес до здорового та активного способу життя. Рано чи пізно починаєш замислюватися, що спосіб життя, який зараз ведеш, не кращим чином позначається на здоров'ї. І добре, якщо це станеться рано. Турбота про своє здоров'я не має бути проблемою, турбота про своє здоров'я повинна бути образом життя.  7 квітня до Всесвітнього дня здоров'я учні Добрянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів продемонстрували свій активний та корисний відпочинок прийнявши участь у флешмобі "Жити активно - це позитивно".

20:14 12.04.2021

Міжнародний день щастя

19 березня, у Міжнародний день щастя, учні Добрянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів знайомилися з фразами, цитатами відомих людей про щастя, які зарядили позитивним настроєм на цілий день. Усі бажаючі створювали «Жар-птицю щастя»,  висловлюючи свої міркування – «А що ж таке щастя?».

18:51 19.03.2021

Тиждень сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності

Напевно кожен погодиться із твердженням ,що найцінніше, що має людина – здоров’я. Тому з метою популяризації серед учнів здорового способу життя, виховання культури безпечної життєдіяльності, профілактики травматизму, отримання вмінь і практичних навичок, а також з метою формування свідомого та відповідального ставлення до особистої та колективної безпеки в школі проходив Тиждень сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності. У закладі було проведено виховні заходи, організовано виставку дитячих малюнків «Абетка здоров'я», конкурс колажів «Здорова нація - майбутнє України». В перший день було ознайомлено учнів та вчителів з планом проведення Тижня, оголошено конкурс малюнків та колажів.  Учні школи мали можливість послухати бесіди та інформаційні хвилинки на тему: «Життя і здоров’я – найцінніша скарбничка людини та дитини». Діти із задоволенням брали участь у всіх заходах, так учні 8-10 класів продемонстрували свої знання про негативний вплив шкідливих звичок під час проведення анкетування «Що я знаю про шкідливі звички?» . Наші школярі здобули нові знання та навички безпеки життєдіяльності. А найголовніше – розуміння необхідності вести здоровий спосіб життя, відповідально ставитися до власного фізичного та психічного здоров’я.

18:48 19.03.2021

Масляна

Рум’яними млинцями та святковим настроєм учні Добрянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів  відзначили традиційне весняне свято – Масляну.  Здавна Масляну відзначали гуляннями, розвагами та обов’язковим частуванням – млинцями, дотримуються цієї традиції і учні нашої школи.  Тут завжди відзначають знакові свята, а Масляна є найулюбленішим святом і для дітей, і для дорослих.  Головною метою заходу є збереження давніх традицій, а також розширення кругозору учнів, розповідь про те, як відзначають це свято народи інших країн.

18:37 12.03.2021

207 річниця з дня народження Тараса Шевченка

9 березня до 207 річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка учнями Добрянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів було ініційовано й проведено поетичні читання віршів.  Слова Шевченка  зараз актуальні, як ніколи, а якщо ними говорить молодь, значить, у нашій країні все буде добре!  Діти залюбки відгукнулися. Вони читали "Кобзаря", щиро та відверто занурювалися в його рядки, по-юнацькому і завзято. Віримо, думки Шевченка про оновлену країну, щасливу і заможну, пропущені через дитячі уста, стануть реальністю. Єднаймося, "брати мої"! Відео

18:31 09.03.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора