A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Добрянський заклад загальної середньої освіти І-ІII ступенів
Маньківської селищної ради Черкаської області

Дистанційне навчання

Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти, затверджене наказом Міністерства освіти і науки України №1115 від 08 вересня 2020 року


ДОБРЯНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

І-ІІІ СТУПЕНІВ

 

НАКАЗ

 

Від 15 січня 2021 року                                                                                    №02

 

Про  організацію освітнього процесу

в закладі загальної середньої освіти

 

 Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом» Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти під час карантину та інших надзвичайних обставинах, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 08.09.2020 №1115 «Деякі питання організації дистанційного навчання», листа відділу освіти від 06.01.2021 №21/01-16 «Про режим роботи у ЗЗСО»

 

      НАКАЗУЮ:

 

1.Призупинити освітній процес здобувачами освіти з 15 по 22 січня 2021 року.

2.Організувати освітній процес шляхом використання технологій дистанційного навчання в електронній освітній платформіGoogle Classroom у сервісі G Suitefor Education (домен:dobra37.ukr.education),відповідно до Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом МОН Українивід 08 вересня 2020 року № 1115, та за допомогою платформи для дистанційного та змішаного навчання учнів 5-11 класів “Всеукраїнська школа онлайн”, яку запустили МОН та Мінцифри. (Посилання: https://lms.e-school.net.ua/)

3.Вчителям предметникам:

3.1. Здійснювати  технології дистанційного навчання відповідно до освітньої програми закладу освіти тазгідно з календарно-тематичним  плануванням на 2020-2021 рік.

3.2. Під час дистанційного навчання  передбачити навчальні (у тому числі практичні, лабораторні) заняття, вебінари, онлайн форуми та конференції, самостійну роботу, дослідницьку, пошукову, проєктну діяльність, навчальні ігри та інші форми організації освітнього процесу, визначені освітньою програмою закладу освіти.

3.3. Забезпечити регулярну та змістовну взаємодію здобувачів освіти дистанційного навчання, з використанням форм індивідуальної та колективної навчально-пізнавальної діяльності учнів, а також здійснення ними самоконтролю під час навчання.

3.4. Отримання навчальних матеріалів, спілкування між здобувачами освіти дистанційного навчання під час навчальних  занять, що проводяться дистанційно, забезпечити передачею відео-, аудіо-, графічної та текстової інформації в синхронному або асинхронному режимі.

3.5. Самостійно визначити режим (синхронний або асинхронний) проведення  навчальних занять. При цьому не менше ЗО відсотків навчального часу, передбаченого освітньою програмою закладу освіти, організовується в синхронному режимі (решта навчального часу організовується в асинхронному режимі).

3.6 Обмежити час безперервної роботи з технічними засобами навчання, зокрема комп’ютерами, планшетами, іншими гаджетами відповідно санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, який набув чинності з 1 січня 2021 року. ( Додаток 1) Тривалість навчальних занять, визначена ст. 10 Закону України “Про повну загальну середню освіту", лишається незмінною.

3.7. У класному журналі необхідно зазначати режим проведення (синхронний, асинхронний)  конкретного навчального заняття. Відмітка про відсутність учня може робитися лише під час навчального заняття в синхронному режимі. Проведення всіх навчальних занять (незалежно від режиму проведення)  датувати відповідно до календарно-тематичного планування.

3.8. Для учнів, які не можуть взяти участь у синхронному режимі взаємодії з поважних причин (стан здоров’я, відсутність доступу (обмежений доступ) до мережі Інтернет або технічних засобів навчання, зокрема дітей із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, багатодітних, малозабезпечених сімей тощо),  забезпечити використання  засобів комунікації у школі, але не більше 20 осіб, (постанова Кабінету Міністрів № 1236)

3.9. Розробити графік чергування вчителів на період карантину, вчителям, які задіяні у чергуванні необхідно надати допомогу учням з використання технічних засобів, мережі Інтернет та здійснювати контроль.

3.10. Облік навчальних занять і результатів навчання учнів під час дистанційного навчання здійснювати у класному журналі.

    4.Заступнику директора школи з навчально - виховної роботи Когут Н. П., здійснювати моніторинг та контроль якості дистанційного навчання, регулярне відстеження результатів навчання учнів, а також надання їм підтримки в освітньому процесі (за потреби).

      5. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор школи              Микола Коваль

З наказом ознайомлені:

15.01.2021                                                                 ______________/І. В. Тригуб/;

______________/Н.П.Когут/;         _____________/М.М.Загорійчук/; ___________/О.О.Когут/ ;                         ______________/С.С.Кондратюк/;

______________/Н.О.Хоменко/ ;           _____________/С.Ю.Прач/;

______________/С.М.Петровська/;       ______________/В.О.Гук/;

______________/Р.М.Волкотруб/;         ______________/Г.Д.Деркач/;

______________/Л.М.Коваль/;           ____________/К. М. Малаховецька/.

 

 

 

 

 

 

 

 

ПОГОДЖЕНО

Начальник відділу освіти

молоді та спорту

___________Ю. М. Безверхий

" ___  "__________2021


ДОБРЯНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

І-ІІІ СТУПЕНІВ

 

НАКАЗ

с.Добра

 

Від 29 березня 2021 року                                                                                    №19

 

Про  організацію освітнього процесу

в закладі загальної середньої освіти

 

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої короновірусом  SARS-CoV-2» зі змінами від 22.03.2021 №230, Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти під час карантину та інших надзвичайних обставинах, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 08.09.2020 №1115 «Деякі питання організації дистанційного навчання», протоколу №4  від 26 березня 2021 року засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Маньківської селищної ради та наказу відділу освіти ,молоді та спорту від.29.03.2021 «Про  тимчасове запровадження у закладах загальної середньої,позашкільної освіти територіальної громади, ІРЦ та МНВК» №52-ос

 

 

      НАКАЗУЮ:

 

 

 1.Перевести заклад загальної середньої освіти  на дистанційне навчання з 29 березня 2021 року.

2.Вчителям предметникам:

2.1.Здійснювати навчання здобувачів освіти в дистанційній формі з використанням електронних освітніх платформ, онлайн-сервісів та інших цифрових інструментів.

2.2. Забезпечити координацію роботи з учнями щодо виконання та перевірки домашніх завдань, різних видів контролю за здійсненням освітнього процесу.

  2.3. Неухильно дотримуватися протиепідемічних заходів та обмежень   з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену короновірусом COVID19.

2.4. Забезпечити проведення інструктажів щодо дотримання правил поведінки під час запровадження карантинних обмежень.

    3.Заступнику директора школи з навчально - виховної роботи Когут Н. П., здійснювати моніторинг та контроль якості дистанційного навчання, регулярне відстеження результатів навчання учнів, а також надання їм підтримки в освітньому процесі (за потреби).

      5. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

Директор школи              Микола КОВАЛЬ

З наказом ознайомлені:

29.03.2021                                                                 ______________/І. В. Тригуб/;

______________/Н.П.Когут _____________/М.М.Загорійчук/; ___________/О.О.Когут/ ;                         ______________/С.С.Кондратюк/;

______________/Н.О.Хоменко/ ;           _____________/С.Ю.Прач/;

______________/С.М.Петровська/;       ______________/В.О.Гук/;

______________/Р.М.Волкотруб/;         ______________/Г.Д.Деркач/;

______________/Л.М.Коваль/;           ____________/К. М. Малаховецька/.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора